Një tjetër hyrje në PS, nënkryetari i OMONIA-s braktis Dulen për Ramën

Publikuar tek: politike, më 17:42 02-11-2015 Një tjetër hyrje në PS, nënkryetari i OMONIA-s braktis Dulen për Ramën

Nënkryetari i OMONIA-s, Thanas Poçi, njëkohësisht anëtarë i kryesisë së PBDNJ-së së drejtuar nga Vangjel Dule, ka braktisur këtë parti për t’u bërë pjëse Partisë Socialiste dhe mazhorancës së majtë.

Poçi është përfaqësues i vllehëve në Shqipëri dhe prej vitesh ka qenë pjesë e PBDNJ-së, të cilën ka vendosur ta braktisë.

Deri më tani Poçi nuk ka dhënë asnjë deklaratë lidhur me këtë lëvizje politike të bërë prej tij. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098800659179688
array(1) { ["section"]=> string(75) "nje-tjeter-hyrje-ne-ps-nenkryetari-i-omonia-s-braktis-dulen-per-ramen-24506" }