Një tjetër këngëtar shqiptar pret të bëhet baba për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:29 15-10-2016 Një tjetër këngëtar shqiptar pret të bëhet baba për herë të parë

Në vargun e një liste të gjatë artistësh që janë bërë së fundmi apo priten të bëhen prindër së shpejti, sapo ka hyrë edhe një tjetër emër i njohur.

Bëhet fjalë për muzikantin Genc Salihu i cili në një intervistë për Top Channel ka bërë të ditur lajmi e madh, se pret të bëhet baba për të parën herë.

35 vjeçari ka zbuluar gjithashtu se pret të bëhet baba i një vajze, fryt i lidhjes së gjatë me regjisoren Kaltrina Krasniqi.

Lajmi vjen si befasi meqenëse dyshja nuk kanë shprehur paraprakisht se janë të gatshëm për një zhvillim të tillë dhe në përgjithësi lidhjen e kanë ruajtur gati hermetikisht nga publiku. Detajet tjera nuk janë bërë të ditura. (Prive)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072481632232666
array(1) { ["section"]=> string(70) "nje-tjeter-kengetar-shqiptar-pret-te-behet-baba-per-here-te-pare-56291" }