Një tjetër kompozitor largohet nga RTSH: Më erdhi radha

Publikuar tek: aktualitet, më 17:11 14-02-2017 Një tjetër kompozitor largohet nga RTSH: Më erdhi radha

Një tjetër kompozituar i njohur është shkarkuar nga funksionet që mban në Radio Televizionin Shqiptar.

Bëhet fjalë për Kujtim Prodanin, i cili i jep lamtumirën RTSH-së dhe pasi njofton se “i ka ardhur radha”, falenderon bashkëpunëtorët dhe teleshikuesit.

“Lamtumirë TVSH! (Më erdhi radha) Falenderoj bashkëpunëtorët dhe, natyrisht telespektatorët”, shkruan Prodani.

Më herët është njoftuar se nga RTSH janë larguar edhe Shpëtim Saraçi, Edmond Zhuzhali dhe Alfred Kaçinari, por situata ka mbetur e paqartë.

Screenshot_1_copy.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet në Kosovë dhe dënohet me 8 vite burg shqiptari që përdhunoi një 18-vjeçare në Britani
Identifikohen grabitësit e 3.2 milion dollarëve, arrestohen 4 të dyshuar në Vorë dhe Prezë »
Article Logic
Execution time: 0.013416051864624
array(1) { ["section"]=> string(60) "nje-tjeter-kompozitor-largohet-nga-rtsh-me-erdhi-radha-68698" }