Një tjetër ndarje e bujshme në Hollywood, çifti i famshëm i jep fund lidhjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:02 01-03-2017 Një tjetër ndarje e bujshme në Hollywood, çifti i famshëm i jep fund lidhjes

Çifti i famshëm i Hollyvood, këngëtarja Katy Perry dhe aktori i famshëm Orlando Bloom i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur revista amerikane ‘Us Weekly’ ku sipas tyre burime pranë çiftit kanë konfirmuar ndarjen.

“Para se thashethemet të marrin dhenë, e konfirmojmë se Orlando dhe Katy kanë vendosur t’i japin lidhjes së tyre një distancë” ka thënë një burim për revistën.

Ky lajm vjen vetëm tri ditë pasi dyshja u panë bashkë në ndarjen e çmimeve Oscar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018278837203979
array(1) { ["section"]=> string(81) "nje-tjeter-ndarje-e-bujshme-ne-hollywood-cifti-i-famshem-i-jep-fund-lidhjes-70347" }