Një tjetër tërmet në Durrës, forca 4 ballë, thellësia 10 kilometra

Publikuar tek: aktualitet, më 12:54 01-12-2019 Një tjetër tërmet në Durrës, forca 4 ballë, thellësia 10 kilometra

Përpara 15 minutash u shënua një tjetër tërmet në Republikën e Shqipërisë.

Sipas Agjencisë Europiane Sizmiologjike, magnituda e tij ishte 4 ballë, thellësi 10 km, kurse epiqendra ka qenë 15 km distancë nga Durrësi dhe 46 km nga Tirana.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023011922836304
array(1) { ["section"]=> string(71) "nje-tjeter-termet-ne-durres-forca-4-balle-thellesia-10-kilometra-187991" }