Një tornado pranë brigjeve detare në Itali, fenomeni i rrallë zgjon banorët e Xhenova-s (VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 13:14 08-11-2019 Një tornado pranë brigjeve detare në Itali, fenomeni i rrallë zgjon banorët e Xhenova-s (VIDEO) Pamje nga fenimeni atmosferik

Banorët e Xhenova-s në Itali janë zgjuar sot të tmerruar nga një fenomen shumë i rrallë për vendin e tyre.

Një tornado në det, shumë afër me brigjet e qytetit është shfaqur paraditen e sotme rreth orës 10:00.

Banorët atje kanë filmuar të gjithë fenomenin dhe pamjet i kanë shpërndarë kudo në rrjete sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096039772033691
array(1) { ["section"]=> string(99) "nje-tornado-prane-brigjeve-detare-ne-itali-fenomeni-i-rralle-zgjon-banoret-e-xhenova-s-video-185151" }