Një vallëzim falas nga Donjeta Kosumi "aka" Kallashi (Video +16)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 28-04-2016 Një vallëzim falas nga Donjeta Kosumi

Normalisht do t’ju duhej të paguanit për të parë disa nga performancat më “hot” të kërcimtares dhe këngëtares Donjeta Kosumi, e njohur gjerësisht si Kallashi, por ky vallëzim është pa pagesë.

Këngëtarja ka dhuruar një “tëerk” për fansat e saj në një video të shkurtër.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030011892318726
array(1) { ["section"]=> string(65) "nje-vallezim-falas-nga-donjeta-kosumi-aka-kallashi-video-16-38968" }