Një vend i lirë PUNE në QSUT (Ja pozicioni dhe kriteret)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:37 10-04-2018 Një vend i lirë PUNE në QSUT (Ja pozicioni dhe kriteret) QSUT

Drejtoria e QSUT njofton shpalljen e 1 vendi të lirë pune në pozicionin “ Specialist” pranë Sektorit të Ndjekjes së Investimeve dheMirëmbajtjes Ndërtimore në Drejtorinë e Shërbimeve Mbështetëse në Qendrën Spitalore Universitare "Nënë Tereza".

Personat e interesuar duhet të dorëzojnë CV dhe dokumentat përkatëse sipaskritereve të mëposhtme :

Kritere të përgjithshme:

Arsimi:

Arsimi i lartë. Preferohet Fakulteti i Inxhinierisë së Mjedisit. Diplomat,të cilat janë marrë jashtë vendit, duhet të jenë njohur paraprakisht pranëinstitucionit përgjegjës për njehsimin e diplomave, sipas legjislacionit nëfuqi.

Përvoja:

Të ketë përvojë pune të mëparshme në punë të ngjashme dhe sidomos në ndjekjen e punimeve në terren.

Njohuri dhe aftësi:

Njohuri të mira të proçedurave administrative. Njohuri të mira në fushën eplanifikimit dhe investimeve.

Aftësi për të vendosur prioritete dhe respektuar afate. Aftësi për tëpërmbushur detyrat e ngarkuara me korrektësi dhe në kohë. Aftësi shumë tëmira komunikimi dhe për të punuar në grup.

Aplikimet pranohen nga data 10.04.2018 deri më datë 24.04.2018. Depozitimi i aplikimeve do të bëhet pranë zyrës së Marrëdhënieve Publikun në Drejtorinë e QSUT. QSUT bën me dije se të gjithë kandidatët fitues do të rivlerësohen në fund të kontratës 3 (tre)mujore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vjollca Xhaka, studioi në SHBA dhe punoi në OKB, në Shqipëri nuk gjen dot punë: Ja çfarë më tha zëdhënësi i Ramës
20 kg marihuanë në kufirin greko-shqiptar, dyshimet e para »
Article Logic
Execution time: 0.0098800659179688
array(1) { ["section"]=> string(61) "nje-vend-i-lire-pune-ne-qsut-ja-pozicioni-dhe-kriteret-116336" }