Një vit burg për policen që bënte seks me një të burgosur!

Publikuar tek: bota, më 12:27 29-04-2019 Një vit burg për policen që bënte seks me një të burgosur!

Emily Watson është një gardiane që punonte në qytetin e Rexam në Angli në burg.

Sipas Daily Mail, para 4 muajsh 26-vjeçarja, u arrestua për marrëdhenie seksuale me një të burgosur me emrin John Macgee. I burgosuri është i dënuar me 8 vite burg pasi kishte vrarë një person me makinë teksa qarkullonte me shpejtësi të madhe.

Gjykata e Britanisë së Madhe vendosi që policja Emily Watson do dënohet me 1 vit burg pasi sipas Daily Mail, kishtë bërë dy herë seks me të burgosurin si dhe shumë herë seks virtual në telefon. Madje 26-vjeçarja i kishtë blerë një playstation që ai të kalonte kohën dhe i kishte dhënë dhë një telefon në mënyrë të fshehtë.

Policja 26-vjeçare nuk u përmbajt dot dhe tani do duhet që të kalojë një vit në burgun anglez...

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011985063552856
array(1) { ["section"]=> string(64) "nje-vit-burg-per-policen-qe-bente-seks-me-nje-te-burgosur-162254" }