'Një vit pa ju', këngëtarja Evi Reçi publikon foton e 7 të afërmve që humbi pas tërmetit tragjik

Publikuar tek: aktualitet, më 12:00 26-11-2020 'Një vit pa ju', këngëtarja Evi Reçi publikon foton e 7 të afërmve që humbi pas tërmetit tragjik

Një vit pas tragjedisë që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit, këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka kujtuar humbjen e disa nga të afërmit e saj.

Ajo ka postuar foton e tyre në rrjetet sociale, teksa shkruan "Më keni munguar shumë... një vit pa ju."

Kujtojmë se familja e xhaxhait të Evit humbi jetën nën rrënoja, ashtu sikurse mikesha e saj e fëmijërisë, Diena, së bashku me të bijën dhe mamanë e saj.

evi_reci.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Më te keqen e kemi lënë pas’, Rama nga Abu Dabi: Firmosëm marrëveshjen për rindërtimin e Spitallës dhe Durrësit
Yuri Kim takim me drejtorin e Doganeve, ambasadorja: Ramë dakord të rrisim bashkëpunimin kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit »
Article Logic
Execution time: 0.016441106796265
array(1) { ["section"]=> string(100) "nje-vit-pa-ju-kengetarja-evi-reci-publikon-foton-e-7-te-afermve-qe-humbi-pas-termetit-tragjik-229182" }