Një vit pas divorcit nga ish-bashkëshorti, vajza e Albërije Hadërgjonajt prezanton partnerin e saj të ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:32 28-03-2020 Një vit pas divorcit nga ish-bashkëshorti, vajza e Albërije Hadërgjonajt prezanton partnerin e saj të ri

Vajza e këngëtares Albërije Hadërgjonaj, Agnesa, i dha fund martesës së saj një vit më parë.

Ajo u divorcua me ish-bashkëshortin me të cilin ka një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Elektra.

Mirëpo, së fundmi Agnesa duket se ka rigjetur dashurinë dhe ka prezantuar partnerin e ri.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto me të, teksa shfaqen duke bërë pushimet

‘Duke parë kujtimet e vjetra derisa të mbarojë karantina, për të krijuar të reja’, shkruan Agnesa.

Partneri i saj i ri quhet Valdrin Seci dhe është 27-vjeç. Ndërkohë bëhet me dije se në profesion, ai është stilist.

Screenshot_5_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.png

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096240043640137
array(1) { ["section"]=> string(110) "nje-vit-pas-divorcit-nga-ish-bashkeshorti-vajza-e-alberije-hadergjonajt-prezanton-partnerin-e-saj-te-ri-200388" }