Një zjarr i fuqishëm përfshin Mekën, tmerrohen banorët

Publikuar tek: bota, më 14:43 17-07-2016

Hoteli më i madh i qytetit të Mekës është kapluan nga zjarri. 

Nuk dihet shkaku i zjarrit dhe nëse ka persona të lënduar brenda hotelit.  Flaka ka arritur deri në katin  e pestë të hotelit dhe zjarrfikësit po bëjnë të pamundurën për ta shuar. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmet i fuqishëm në Japoni, alarmohen banorët
Studentët shqiptarë në Shkup grisin diplomat e kolegjit turk,Yahya Kemal »
Article Logic
Execution time: 0.0097861289978027
array(1) { ["section"]=> string(59) "nje-zjarr-i-fuqishem-perfshin-meken-tmerrohen-banoret-46878" }