“Njerëz të padukshëm”, nis emisioni i ri në ‘televizionin’ e Edi Ramës (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:16 10-02-2019 “Njerëz të padukshëm”, nis emisioni i ri në ‘televizionin’ e Edi Ramës (Video)

Siç edhe kishte paralajmëruar, sot kryeministri Edi Rama ka publikuar pjesën e parë të emisionit të ri “Njerëz të padukshëm”.

Në moderimin e Anjeza Majës, emisioni fokusohet në historitë personale dhe profesionale të “njerëzve të padukshëm”, personazhe që punojnë me vullnet dhe përkushtim por në hije.

Sot pjesa e parë është hapur me historinë e një restauratoreje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlonjati i ankohet: Jemi tre burra mezi po pimë një birrë. Basha: Rama pi 30 shishe verë (Video)
»
Article Logic
Execution time: 0.0045030117034912
array(1) { ["section"]=> string(78) "njerez-te-padukshem-nis-emisioni-i-ri-ne-televizionin-e-edi-rames-video-152298" }