"Njerëz të Padukshëm", Rama publikon historinë frymëzuese të çiftit në karrocë me rrota, prej një muaji në një dhomë materniteti...

Publikuar tek: aktualitet, më 08:14 03-01-2019

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e një historie mjaft të bukur dhe frymëzuese.

Anjeza ka vizituar një çift që tashmë prej një muaji ndodhen në një prej dhomave të maternitetit 'Koço Glozheni'.

Çifti i bashkëshortëve janë të dy në karrocë me rrota për shkak të aksidenteve që kanë pësyuar shumë vite më parë.
E veçanta e kësa historie është se tashmë ata presin të bëhen prindër për hërë të parë.

Zejnepi ndodhet në muajin e tetë të shtatzënëisë dhe ata të dy janë shumë të emeocionuar për pritjen e bebit.

"Mirëmëngjes, dhe me këtë surprizë nga Anjeza, e cila po përgatit ciklin e dytë javor me titull, "Njerëz të Padukshëm", ju uroj një fillim sa më të mbarë të punëve të këtij Viti të Ri", shkruan Rama bashkëngjitur videos.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KRIM MAKABËR NË GREQI/ Shqiptari vret vajzën 28 vjeçe dhe e varros mbrapa shtëpisë
Del RAPORTI, familjet fierake dhe vlonjate kanë shpenzimet më të larta për shëndetin »
Article Logic
Execution time: 0.011331796646118
array(1) { ["section"]=> string(131) "njerez-te-padukshem-rama-publikon-historine-frymezuese-te-ciftit-ne-karroce-me-rrota-prej-nje-muaji-ne-nje-dhome-materniteti-147334" }