Njihen për hërë të parë në autobus dhe bëjnë seks në sy të pasagjerëve, shoferi njofton policinë (FOTO +16)

Publikuar tek: bota, më 13:28 13-03-2019 Njihen për hërë të parë në autobus dhe bëjnë seks në sy të pasagjerëve, shoferi njofton policinë (FOTO +16)

Një burrë 29-vjeçar dhe një grua 32-vjeçare u njohën për hërë të parë gjatë një udhëtimi në linjën e autobusave National Express në Angli pasi ishin ulur në sedilie pranë njëri-tjetrit.

Autobusi po udhëtonte në zonat e njohura nga Blackpool për në Plymouth kur burri dhe gruaja u kapën në skena erotike nga pasagjerët e tjerë.

Ndonëse ishte hera e parë që e shihnin njëri-tjetrin, burri dhe gruaja nuk u përmbajtën edhe pasi njerëzit fillonin të bërtisnin e të fotografonin.

Shoferi që u vu në dijeni për skenën erotike që zhvillohej në sediljet e pasme ndaloi autobusin në autostradë dhe njoftoi mënjehërë policinë. Më pas policia arrestoi burrin dhe gruan për skenat që kryen në publik.

53745070_2067210536707663_8036040461158187008_n.png

53817093_2516355195101345_3429085873193353216_n.png

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012750864028931
array(1) { ["section"]=> string(110) "njihen-per-here-te-pare-ne-autobus-dhe-bejne-seks-ne-sy-te-pasagjereve-shoferi-njofton-policine-foto-16-156272" }