Njihni Sokolin, bashkëshortin e Alma Bektashit dhe dy fëmijët e tyre (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:32 17-05-2016 Njihni Sokolin, bashkëshortin e Alma Bektashit dhe dy fëmijët e tyre (FOTOT)

Alma Bektashi është një personazh mjaft i dashur për publikun shqiptar por ajo ka preferuar gjithnjë ta mbajë jashtë vëmendjes mediatike familjen e saj.

Ndoshta shumë prej jush nuk e dinë cili është burri i jetës së këngëtares. Ai quhet Sokol dhe të dy janë prindër të një vajze e një djali; Anisës dhe Orestit.

Më poshtë do mund të shikoni edhe disa foto të familjes së lumtur.

bashkwshorti.jpg

bashke.jpg

bashke1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007004976272583
array(1) { ["section"]=> string(79) "njihni-sokolin-bashkeshortin-e-alma-bektashit-dhe-dy-femijet-e-tyre-fotot-40704" }