Njihni volejbollisten më të bukur në botë (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:57 19-06-2016 Njihni volejbollisten më të bukur në botë (FOTOT)

Alisa Manyonok është volejbollistja më e bukur në botë.

Ajo para se të fillonte të merrej me volejboll, ishte modele. Rusja fitoi vendin e parë në një garë ndërkombëtare të bukurisë dhe u shpërblye me titullin “Fotozhenikja".

Kohët e fundit, fotografitë e saj në rrjete sociale janë bërë hit, për shkak të bukurisë së saj të veçantë.

{gallery}Volej{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11377501487732
array(1) { ["section"]=> string(53) "njihni-volejbollisten-me-te-bukur-ne-bote-fotot-44015" }