Njihuni me biokimisten 19 vjeçare të Arian Çanit, gjirokastritja që do t’ua marrë mendtë me sytë e bukur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:40 24-04-2016 Njihuni me biokimisten 19 vjeçare të Arian Çanit, gjirokastritja që do t’ua marrë mendtë me sytë e bukur

Të gjithë ishin mësuar të shihnin vajzën e shkathët bionde në krah të Arian Çanit te “Zonë e Lirë”. Por tani, mendjen publikut do t’ia marrë një 19 vjeçare, me syte bojëqiellë që të bëjnë ti shohësh pa shkëputur, e qerpikët e gjatë.

Sofinë e dikurshme, 19 vjeçarja që vjen nga Gjirokastra, do ta konkurrojë me freskinë dhe origjinalitetin e vet.

Quhet Andonia Dobi dhe vjen nga qyteti i gurtë. Andonia studion për Biokimi në vitin e parë në Universitet, por pasioni i saj është modelimi. Madje ka marrë pjesë në disa sete fotografish si modele. Kështu që Andonia do të jetë Sofia e re e Zonës së Lirë. Si është përzgjedhur Andonia? Këtë vetë Çani do ta zbulojë në emisionet e tij të ardhshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.069048881530762
array(1) { ["section"]=> string(109) "njihuni-me-biokimisten-19-vjecare-te-arian-canit-gjirokastritja-qe-do-t-ua-marre-mendte-me-syte-e-bukur-38517" }