Njihuni me celularin e ri të Galaxy, kushton jo pak, por 2050 euro (MODELI ME SHUMË FUNKSIONE)

Publikuar tek: bota, më 13:24 08-11-2019 Njihuni me celularin e ri të Galaxy, kushton jo pak, por 2050 euro (MODELI ME SHUMË FUNKSIONE)

Eshtë Galaxy Fold celulari i veçantë i kompanisë, që siç raportojnë mediat italiane do të jetë në treg në 16 nëntor dhe do të kushtojë jo pak por 2050 euro. Si asnjë apart tjetër smartphohe.

Ka dalë tashmë në panairet në Barcelonë e Londër përpara se të hidhej në treg për publikun. Testet e para shfaqen defekte tek mbyllja e telefonit, por Samsung ndërhyri menjëherë. Ndërkohë tani është gati, e sidomos për t’u përdorur nga njerëzit e botës së biznesit.

Drejtuesit e kompanisë thonë se deri tani është eksopozuar në pak vende, dhe sa ka dalë në shitje ka qenë “sold out”. Ky celular ka dy ekrane, një të jashtëm si kopertinë dhe më pas hapet brenda. Sipas drejtuesve të kompanisë, edhe specifikimet teknike i ka mjaft të avancuara.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012001991271973
array(1) { ["section"]=> string(97) "njihuni-me-celularin-e-ri-te-galaxy-kushton-jo-pak-por-2050-euro-modeli-me-shume-funksione-185152" }