Njihuni me djalin gay që ndihmon gratë të lindin fëmijë

Publikuar tek: bota, më 09:57 28-06-2015 Njihuni me djalin gay që ndihmon gratë të lindin fëmijë

Një gay në Britaninë e Madhe  ka ndihmuar rreth 50 gra që të lindin fëmijë. 26 vjeçari Kenzie KilPatrik deklaron se është përpjekur të ndihmojë rreth 50 gra që të përmbushin ëndrrën e tyre për të pasur fëmijë. Ai nuk ka pranuar asgjë në këmbim, vetëm që ti paguheshin  “shpenzimet” , kur ai udhëtonte jashtë Birmingahmit.

Gjatë prej grave shtatëzëna me 26-vjeçarin kanë lindur  dhjetë javëve të fundit  të cilët janë dy vajza dhe pesë djem , pasi njëra nga gratë ka lindur binjakë. Tre të tjera pritet të lindin në muajit e ardhshëm. Idenë për tu bërë donator i spermës , Kilpatrick e hodhi në Facebook, ku pati edhe kërkesa.

"Kjo nuk ka lidhje me paratë. Unë kam ndihmuar njerëzit për të bërë një familje, pasi e dëshirojnë me të vërtet shumë. Duket se unë jam tepër pjellor”, shprehet ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022956132888794
array(1) { ["section"]=> string(61) "njihuni-me-djalin-gay-qe-ndihmon-grate-te-lindin-femije-14807" }