Njihuni me dy balerinët “seksi” që i dhanë një tjetër dimension Boom-it të Fiorit e Rozanës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:27 13-12-2016 Njihuni me dy balerinët “seksi” që i dhanë një tjetër dimension Boom-it të Fiorit e Rozanës

Emigen Cenaj dhe Majli Lluka Janë dy balerinët që kanë kërcyer për herë të parë në emisionin Boom që nisi dje në Ora News me dy vajzat që do të merren me investigimin, Fiori Dardha dhe Rozana Radi.

Djemtë kanë shkëlqyer në performancën e tyre të parë dhe i kanë dhënë emisionit një mënyrë tjetër të trajtuari.

Por ndërkaq kanë vazhduar edhe studimet e larta, por duhet thënë se dy balerinët simpatikë shpeshherë kanë performuar edhe në klube të ndryshme të natës.

Duhet thënë se pas suksesit të djeshëm të dy djemtë do të duken më shpesh në television, por jo në skenat e natës në kryeqytet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020098924636841
array(1) { ["section"]=> string(95) "njihuni-me-dy-balerinet-seksi-qe-i-dhane-nje-tjeter-dimension-boom-it-te-fiorit-e-rozanes-62492" }