Njihuni me futbollisten seksi të kombëtares shqiptare të femrave, çmend me format bombastike (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 08:27 21-01-2018 Njihuni me futbollisten seksi të kombëtares shqiptare të femrave, çmend me format bombastike (FOTOT)

Futbolli i femrave nuk është një nga sportet më të zhvilluara në Shqipëri. Ndërsa të jesh futbolliste ka gjithnjë paragjykime dhe steriotipe të ndryshme. 

 

Ndërkohë, që kampionati i femrave nuk është aq i ndjekur, vështirë t’ju ketë ndodhur që të njihni një nga futbollistet më seksi të skuadrës së kombëtares. Erida Bajrakurtaj është pikësisht një nga futbollistet me format më bombastike të kombaters së femrave. Nëse ajo do të kishte dashur të ishte bërë pjesë e modelingut padyshim që do ishte një nga më të suksesshmet.  

Futbollistja shkodranë është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon shpesh foto. Erida Bajrakurtaj është edhe kapitene e vajzave te Vllaznia. 

auto_2-211516452368.jpg

 

auto_10-81516452346.jpg

auto_8-141516452365.jpg

auto_3-191516452362.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024260997772217
array(1) { ["section"]=> string(104) "njihuni-me-futbollisten-seksi-te-kombetares-shqiptare-te-femrave-cmend-me-format-bombastike-fotot-107363" }