Njihuni me gjyshen në prag të 100-ave që ju bën “zbor” të rinjve (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 14:50 09-03-2017

Kjo është Nanammal, një gjyshe 98-vjeçare nga qyteti indian jugor i Coimbatore-it.

Edhe pse në një moshë të vjetër, ajo duket mjaft energjike dhe ka një trup tepër elastik. Sipas VOA, këtë veçori ajo e shfrytëzon çdo ditë duke trajnuar të rinjtë të bëjnë një jetë më aktive duke praktikuar jogën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021708965301514
array(1) { ["section"]=> string(74) "njihuni-me-gjyshen-ne-prag-te-100-ave-qe-ju-ben-zbor-te-rinjve-video-71332" }