Njihuni me GRATË SHQIPTARE që mbajnë POSTE TË LARTA drejtuese në Londër (MESAZHET)

Publikuar tek: kulture-art, më 12:02 08-03-2018 Njihuni me GRATË SHQIPTARE që mbajnë POSTE TË LARTA drejtuese në Londër (MESAZHET)

Një video mesazh tejet i bukur ky i ambasadës shqiptare në Londër që vë në qendër gratë shqiptare të cilat janë një model suksesi atje.

Mirela Sula, drejtuese e Global Woman, Lea Ypi lektore, Katerina Metaj punonjëse e “Dolce Gabbana” te burimet njerëzore, Zamira Ruspi, mjeke dhe drejtuese e shoqatës “Nënë Tereza”, Fiona Krasniqi, punonjëse në Dhomën Britanike të Tregtisë, Sindi Slemani, këshilltare në ministrinë e Brendshme Britanike, Brikena Muharremi avokate në Londër, Brunilda Shtëmbari terapiste apo Vera Ora, mamaja e Rita Orës, mjeke-psikiatre e cila ka luftuar me kancerin... të gjitha këto zonja shqiptare kanë dhënë nga një mesazh që nuk duhet humbur, pikërisht sot më 8 mars.

Ndiqni videon:

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076260566711426
array(1) { ["section"]=> string(87) "njihuni-me-grate-shqiptare-qe-mbajne-poste-te-larta-drejtuese-ne-londer-mesazhet-112590" }