Njihuni me GRUAN më të fuqishme në botën e biznesit dhe marketingut

Publikuar tek: bota, më 16:36 26-03-2019 Njihuni me GRUAN më të fuqishme në botën e biznesit dhe marketingut

April Rudin është gruaja me e fuqishme në fushën e biznesit sipas revistës Marketing Onalytica.

43-vjeçarja amerikane ka fituar vendin e parë midis 100 femrave të tjera dhe është quajtur si gruaja me e fuqishme në fushën e biznesit dhe të marketingut.

April është krijuesja e grupit 'The Rudin Group' dhe punon si menaxhere në fushën e ekonomisë dhe marketingut.

Kompanitë që ajo ka klientë kanë arritur fitime nga 3% deri në 32% me shumë se vitin e kaluar dhe këto rezultate i kanë dhënë pikërisht vendin e parë.

43-vjeçarja synnon që reklamimet e saj të bëhen, në pjesën më të madhe, përmes rrjeteve sociale dhe internetit.

Këshillat e 'rudin group' i jepen klientëve nëpërmjet rrjeteve sociale. Një skuadër ekspertësh krijojnë ide të reja për zhvillimin dhe reklamimin e cdo biznesi dhe deri tani klientët e April duhet të jenë të kenaqur nga fitimet e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089550018310547
array(1) { ["section"]=> string(74) "njihuni-me-gruan-me-te-fuqishme-ne-boten-e-biznesit-dhe-marketingut-157988" }