Njihuni me Hulkun, Pitbulli më i madh në botë (Foto/Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:46 04-03-2015 Njihuni me Hulkun, Pitbulli më i madh në botë (Foto/Video)

Hulku ëshë një qen i cili e justifikon më së miri emrin e tij. Qeni i racës Pit Bull, peshon 78 kg dhe është 3 herë më i madh se mesatarja e qenve të këtij lloji.

Hulku konsumon rreth 2 kg mish në ditë dhe është vetëm 17 muajsh. Pronari i Hulkut thotë se i janë ofruar gjysëm milionë dollarë për qenin, por nuk ka ndërmend ta shesë.

“Nuk do ta konsideroja kurrë ta shisja Hulkun, edhe nëse më jepni 10 milionë dollarë, do ua kthej mbrapsh. Qeni është i paçmueshëm për mua.

Video:

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092670917510986
array(1) { ["section"]=> string(60) "njihuni-me-hulkun-pitbulli-me-i-madh-ne-bote-foto-video-4966" }