Njihuni me Lorencin, shqiptarin që mahniti jurinë në “Voice of Greece (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:26 09-10-2017

Lorenc Tzaria, shqiptari nga Durrësi është një prej konkurrentëve të këtij edicioni në “Voice of Greece”.

Vokali i tij i veçantë ka kuriozuar jurinë greke, sapo kanë dëgjuar notat e para të këngës që i riu nga Durrësit kishte përzgjedhur për të konkurruar.

Tre prej tyre kanë kthyer karriget, duke kërkuar që Lorenci të jetë në ekipin e tyre. Mirëpo pas prezantimit dhe kur të gjithë e mësuan se Lorenci është një shqiptar i rritur në Athinë ka marrë mikpritjen e të gjithëve, ndërsa pas vlerësimit ai ka zgjedhur të jetë pjesë e skuadrës së këngëtares së njohur, Elena Paparizou.

Ndiqni videon për të parë më shumë nga performanca e shqiptarit në skenën greke.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk do e besoni si bën shopping Klaudia Pepa, (zh)veshja do çmendte këdo!!
Një tjetër ish-aktor i Portokallisë tregon sherrin me regjisorin Basha: Më vuri kusht, o unë o ai »
Article Logic
Execution time: 0.011296987533569
array(1) { ["section"]=> string(79) "njihuni-me-lorencin-shqiptarin-qe-mahniti-jurine-ne-voice-of-greece-video-95248" }