Njihuni me “lumin e drogës” në Korçë, aty ku përfundojnë mbetjet e hashashit pas përpunimit (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:53 12-04-2017 Njihuni me “lumin e drogës” në Korçë, aty ku përfundojnë mbetjet e hashashit pas përpunimit (FOTOT)

"Ky është lumi i drogës në Kanabistan". Kështu i përshkruan ish-kryeministri Sali Berisha fotot e publikuara në profilin e tij në facebook, i cili i referohet qytetarit dixhital, përmes një denoncimi.

“Ka dhe lumenjtë me drogë në Kanabistan! Qytetari dixhital denoncon me foto. Lumin e droges" ne Korçe dhe mbështetjen qeveritare nga Peleshi për trafikantët!”, shkruan Berisha, ndërsa poston edhe denoncimin e qytetarit.

"Pershendetje zoti Berisha

Keto jane mbetjet e kanabisit hedhur pas perpunimit ne fabrike,ne proin fare prane qytetit te Korces gjithe trafilantet levizin fare hapur duke duke kultivuar hashasun dhe duke fitur me ndihmen e Kryetarit te Bashkise dhe Peleshit te gjithe tenderat ne komplet qarkun e korces me ne krye mbeshtetjen e tyre te forte ne kete qark" 

 

17757422_767678230059753_2964981708616001724_n.jpg

 

17523136_767678220059754_178354410190381367_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « UKD njofton qytetarët: Do ndërpritet uji gjatë ditës në gjithë qytetin
Zbardhet ekspertiza: Çfarë shkaktoi vdekjen e biznesmenit nga Durrësi »
Article Logic
Execution time: 0.013951778411865
array(1) { ["section"]=> string(100) "njihuni-me-lumin-e-droges-ne-korce-aty-ku-perfundojne-mbetjet-e-hashashit-pas-perpunimit-fotot-74909" }