Njihuni me maçokun që duket gjithmonë i habitur (Foto)

Publikuar tek: bota, më 22:30 03-05-2015 Njihuni me maçokun që duket gjithmonë i habitur (Foto)

Emri i maçokut është “Gary” dhe nuk është çudi nëse ai bëhet shumë shpejt një yll i ri i internetit.

Gary është krejtësisht i bardhë por ka dy shenja të zeza në formë vetullash që e bëjnë të duket gjithmonë i habitur. Pronarët e maçokut thonë se të gjithë e quajnë “maçoku i shqetësuar” për shkak të shprehis së veçantë.

Ata i kanë hapur edhe një faqe në Facebook e cila ka filluar të mbledhë me shpejtësi mijëra pëlqime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10982990264893
array(1) { ["section"]=> string(58) "njihuni-me-macokun-qe-duket-gjithmone-i-habitur-foto-10293" }