Njoftim i rëndësishëm: Bllokohet dogana e Kakavijës, nuk mund të kaloni gjatë këtij orari

Publikuar tek: aktualitet, më 17:02 11-06-2017 Njoftim i rëndësishëm: Bllokohet dogana e Kakavijës, nuk mund të kaloni gjatë këtij orari

Kalimi në doganën e Kakavijës do të ndërpritete gjatë ditës së nesërme për shkak të punimeve në sistemin kompjuterik të palës greke.

Ndërprerja do vijojë nga ora 03:00 deri në 12:00 të ditës së nesërme.

Njoftimi:

Njoftohemi nga Policia Greke se duke filluar nga ora 03:00 deri në orën 12:00 të datës 12.06.2017 do të këtë ndërprerje të plotë të lëvizjeve drejtë shtetit Grek, të këmbësorëve dhe automjeteve, pasi do të bëhen ndërhyrje (riparim) në Sistemin kompjuterik ku rregjistrohen të dhënat e qytetarëve dhe të automjeteve.

Ju falenderojmë për mirëkuptimin!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i rëndë rrugor, makina përplas për vdekje motoçiklistin
81-vjeçari i jep fund jetës, ngjarja e rëndë në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.011436939239502
array(1) { ["section"]=> string(93) "njoftim-i-rendesishem-bllokohet-dogana-e-kakavijes-nuk-mund-te-kaloni-gjate-ketij-orari-82078" }