Njoftim i rëndësishëm për banorët e Tiranës, 5 orë pa energji elektrike në këto lagje të populluara

Publikuar tek: ekonomi, më 09:53 10-05-2017 Njoftim i rëndësishëm për banorët e Tiranës, 5 orë pa energji elektrike në këto lagje të populluara

5 orë do të mbeten sot pa energji elektrike disa zona kryesore të Tiranës.

Njoftimi është bërë nga Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike. Sipas një njoftimi zyrtar OSHEE njofton se për shkak të punimeve në rrjetin e shpërndarjes, sot në n/stacionin Selitë, do të ketë kufizime të energjisë elektrike në zonën pranë Kodrës së Diellit dhe pranë Xhamllikut.

Pa drita do të mbeten edhe banorët e rrugës “Halit Bega” e “Niko Avrami” (Allias) në kryeqytet.

Punimet do të kryhen gjatë intervalit kohor 09:00-14:00 dhe janë përqëndruar konkretisht në ontim celash, si dhe në kabinën që furnizon me energji zonën e Xhamllikut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079660415649414
array(1) { ["section"]=> string(104) "njoftim-i-rendesishem-per-banoret-e-tiranes-5-ore-pa-energji-elektrike-ne-keto-lagje-te-populluara-78096" }