Njoftim i rëndësishëm për banorët e Tiranës, ja zonat pa drita dhe intervalet kohore

Publikuar tek: aktualitet, më 09:14 16-04-2018 Njoftim i rëndësishëm për banorët e Tiranës, ja zonat pa drita dhe intervalet kohore Foto ilustruese

Në kuadër të investimit për ndërtimin e rrjetit 20 kV, OSHEE njofton se sot do të punohet në disa kabina të fiderave të nënstacionit Rajonal.

Për këtë arsye gjatë intervalit kohor 09:00-13:00, do të stakohet energjia elektrike në fiderin 247 e nënstacionit Dinamo.

Pa energji do të jenë: Zona pranë shinave të Trenit, Zona te 2000 Apartamentet, Rr. “Vangjel Noti”, Zona pranë Ish-kombinatit “Josif Pashko”.

Ndërsa fideri 241 do të stakohet gjatë intervalit të kohës 12:00-15:00 duke lënë pa energji rrugën “Jordan Misja” pjesërisht dhe zonën e ish-Uzinës “Dinamo”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosi me thikë 3 të rinj, policia IDENTIFIKON dhe shpall në kërkim autorin, arrestohet bashkëpunëtori
Rrjedh bombula e gazit, digjet banesa në Durrës »
Article Logic
Execution time: 0.013217926025391
array(1) { ["section"]=> string(90) "njoftim-i-rendesishem-per-banoret-e-tiranes-ja-zonat-pa-drita-dhe-intervalet-kohore-117050" }