Njoftim nga OSHEE: Këto zona të Tiranës sot pa drita

Publikuar tek: aktualitet, më 09:45 21-05-2019 Njoftim nga OSHEE: Këto zona të Tiranës sot pa drita

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se ditën e sotme do të ketë sërish ndërprerje të energjisë në Tiranë.

Sipas OSHEE kjo do të ndodhë për shkak të punimeve që po kryhen.

Njoftimi i plotë:

Njoftim për abonentët Tiranë

Vijojnë punimet për rikonstruksionin e kabinave në Tiranë.

Gjatë ditës së sotme 21 maj do të punohet në 2 kabina

09:30-15:00

zona midis rrugës “Karl Gega” dhe rrugës “Siri Kodra” pjesërisht, rruga “Petro Marko”, rruga “Ibrahim Ndroqi” pjesërisht

09:00-15:00

rruga "Kongresi i Manastirit", rruga "Qazim Vathi", rruga "Odhise Grillo"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024148941040039
array(1) { ["section"]=> string(58) "njoftim-nga-oshee-keto-zona-te-tiranes-sot-pa-drita-165091" }