Njoftim pune për të jetuar si milioner, cilat janë KRITERET

Publikuar tek: bota, më 15:24 20-03-2019 Njoftim pune për të jetuar si milioner, cilat janë KRITERET

Një biznesmen i ri që fiton 66 mijë dollarë në muaj nga Australia me emrin Matthew Lepre është në kërkim të një personi i cili do jetojë pikerisht si ai, si milioner dhe do paguhet me shumën e 20 mijë dollarë në vit .

Sipas Matthew biznesmeni kërkon një asistent që t'i bëjë shoqëri pasi udhëtimet e tij të shpeshta në Japoni, Kinë, Australi e Amerikë e kanë larguar nga miqtë e tij. Tashmë ai kërkon një shok që të jetojë në hotelet e tij  si milioner dhe t'i bëjë shoqëri.

Personi duhet të jetë mashkull deri në moshën 30-vjeç dhe të jetë aktiv. Gjithashtu do të duhet që të asistojë në organizimin e programit e përditshëm të biznesmenit.

Ky është një shans i artë për ata që kërkojnë një punë për të jetuar si milioner.

 

55543721_1896073153834799_9218023518376034304_n.png

54419086_401773673972140_7017428240369188864_n.png

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0082540512084961
array(1) { ["section"]=> string(65) "njoftim-pune-per-te-jetuar-si-milioner-cilat-jane-kriteret-157203" }