Njoftimi i OSHEE: Sot dhe nesër disa zona të Tiranës pa drita, ja oraret

Publikuar tek: aktualitet, më 10:17 24-06-2019 Njoftimi i OSHEE: Sot dhe nesër disa zona të Tiranës pa drita, ja oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se disa nga zonat e Tiranës do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike në 24 dhe 25 qershor.

Sipas OSHEE shkak për stakimin e energjisë elektrike janë bërë punimet në disa kabina të kryeqytetit

Njoftim për abonentët Tiranë:

Stakime të datës 24-25 qershor

Për shkak të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datat 24-25 qershor do të stakohet energjia në këto zona 

 24 qershor
09:00-12:00/ rruga 'Riza Cuko' pjesërisht, rruga 'Gjon Kastrioti', rruga 'Lord Bajron', rruga 'Rexhep Preza', rruga 'Koli Bano'
12:00-15:00/rruga 'Tahir Sinani', rruga 'Pandi Dardha'
09:00-15:00/ rruga 'Sabri Preveza', rruga 'Teodor Keko'  rruga 'Naim Frashëri'
9:30-15:00/ rruga 'Jordan Misja', rruga 'Petro Marko', rruga 'Haxhi Hysen Dalliu'

25 qershor
09:00-15:00/rruga 'Mine Peza', rruga 'Teodor Keko'
9:30-15:00/rruga e Dibrës, rruga 'Thanas Zik'
09:00-12:00/ rruga 'Myslym Keta', rruga 'Tahsim Shehu', rruga 'Ramazan Disha'

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12621593475342
array(1) { ["section"]=> string(77) "njoftimi-i-oshee-sot-dhe-neser-disa-zona-te-tiranes-pa-drita-ja-oraret-169494" }