Njoftimi nga OSHEE: Këto zona të Tiranës nuk do të kenë drita në datat 25-27 tetor

Publikuar tek: aktualitet, më 17:45 24-10-2019 Njoftimi nga OSHEE: Këto zona të Tiranës nuk do të kenë drita në datat 25-27 tetor Foto ilustruese

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Eletrike, ka njoftuar se do të ketë ndërprerje të energjisë në Tiranë.

Sipas OSHEE-së ndërprerja e energjisë do të bëhet nga datat 25-27 Tetor.

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 25-27 tetor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

25 Tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: "Ibrahim Buzhiqi", "Besim Daja", "Hysen Zhura"

26 Tetor

09:00-15:00

Unaza pjesërisht, pranë ish Stacionit të Trenit

27 tetor

10:00-13:00

Biznese nga Megateg, përgjatë autostradës Tiranë- Durrës dhe Tiranë-Rinas

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025389909744263
array(1) { ["section"]=> string(88) "njoftimi-nga-oshee-keto-zona-te-tiranes-nuk-do-te-kene-drita-ne-datat-25-27-tetor-183354" }