Njollë dhe zinxhiri i hapur, Spartak Brahos nuk i ndahen incidentet në Parlament

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:51 17-10-2019 Njollë dhe zinxhiri i hapur, Spartak Brahos nuk i ndahen incidentet në Parlament

Ditën e sotme është mbajtur seanca e radhës plenare. Shumë prej deputetëve përpara se të hyjnë në parlament i kushtojnë një rëndësi të madhe pamjes të jashtme.

Mirëpo ka dhe nga ata që nuk janë shumë të kujdesshëm dhe hasin incidente.

Më i fundit ka qenë deputeti socialist, Spartak Braho, i cilin sot kishte veshur një kostum lino ngjyrë kafe të lehtë.

Mesa duket Braho nuk i ka vënë re detajet në kostum si njollën tek pjesa e gjurit, apo zinxhirin e hapur.

Këto detaje nuk i kanë shpëtuar as syrit të fotografëve, që kanë përfituar nga rasti dhe e kanë bërë pjesë të aparatit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12649607658386
array(1) { ["section"]=> string(86) "njolle-dhe-zinxhiri-i-hapur-spartak-brahos-nuk-i-ndahen-incidentet-ne-parlament-182436" }