'No time to die'/ Anulohet premiera e filmit të James Bond në Kinë, shkak koronavirusi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:41 19-02-2020 'No time to die'/ Anulohet premiera e filmit të James Bond në Kinë, shkak koronavirusi James Bond

Si pasojë e virusit vdekjeprurës (koronavirusi), stafi i James Bond ka anulluar premierën e filmit të tij 'No time to die', në Kinë.

Jo vetëm filmi i Bond, por edhe shumë filma të tjerë që e kishin premierën e tyre në muajin shkurt janë anuluar për të shmangur çdo rrezik nga virusi.

Filmi i fundit i James Bond, "Specter", arriti numrin më të lartë të biletave të shitura në Kinë, duke fituar 83.5 milionë dollarë në 2015.

Sigurisht që kjo shifër nuk do të jetë njësoj për "No Time To Die" nëse kinematë do të jenë të mbyllura. 

Koronavirusi ka alarmuar gjithë botën, pas shifrave të fundit që i kanë kaluar 2000 të vdekur dhe 75 mijë të infektuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066051483154297
array(1) { ["section"]=> string(89) "no-time-to-die-anulohet-premiera-e-filmit-te-james-bond-ne-kine-shkak-koronavirusi-195761" }