Noizy: 2015-ta sërish e jona

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:28 30-01-2015 Noizy: 2015-ta sërish e jona

Kur thotë  “e jona”, reperi shqiptar, me siguri ka parasysh Çiljeta Xhilagën me të cilën, ka realizuar edhe këngën më të re “ Gangsta Love”.

Protagonist në këtë klip është edhe djali i këngëtares, Fernando.

 Kemi punuar shumë rreth kengës dhe klipit dhe si ky projekt s’ka patur kurrë më parë ju garantoj...

Një gjë është e sigurtë: 2015-ta sërish e jona’- shkruan Noizy.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025141954421997
array(1) { ["section"]=> string(32) "noizy-2015-ta-serish-e-jona-1957" }