Noizy bën ndryshimin e befasishëm në “look”, si duket këngëtari tani (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:17 02-02-2017 Noizy bën ndryshimin e befasishëm në “look”, si duket këngëtari tani (FOTO)

Reperi Noizy, gjithnjë fanatik i stilit të tij dhe pamjes prej reperi, ka bërë një ndryshim të dukshëm.

Noizy ka prerë flokët duke befasuar të gjithë fansat dhe ndjekësit e tij që duket sikur mezi e kishin pritur këtë ndryshim pasi e kanë komplimentuar pafund.

Në fakt, reperi, me këto flokë duket më rinor e i butë, ndonëse shikimi e “tradhton” sa i takon butësisë.

noiz.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096521377563477
array(1) { ["section"]=> string(76) "noizy-ben-ndryshimin-e-befasishem-ne-look-si-duket-kengetari-tani-foto-67429" }