Noizy e bën Blerim Destanin të besojë se ka ikur nga dyqani pa paguar, aktori reagon i habitur (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:52 04-02-2017 Noizy e bën Blerim Destanin të besojë se ka ikur nga dyqani pa paguar, aktori reagon i habitur (Video)

Noizy i ka punuar një rreng mikut të tij, aktorit Blerim Destani kur po dilnin nga një dyqan.

Reperi duke fishkëllyer krijoi tingullin që lëshon alarmi në çdo dyqan sa herë që dikush del pa paguar dhe kështu mendoi edhe Destani.

Aktori me të dëgjuar fishkëllimën u kthye menjëherë dhe i habitur u drejtuar për tek shitësja, por e ka kuptuar rrengun pasi Noizy nisi të qeshte. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02718710899353
array(1) { ["section"]=> string(105) "noizy-e-ben-blerim-destanin-te-besoje-se-ka-ikur-nga-dyqani-pa-paguar-aktori-reagon-i-habitur-video-67738" }