Noizy i futet muzikës popullore, së shpejti mund ta shohim edhe nëpër dasma (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:57 05-01-2018 Noizy i futet muzikës popullore, së shpejti mund ta shohim edhe nëpër dasma (Video)

Një video e postuar nga Blerim Destani, në profilin e tij në Instagram na ka zbuluar një anë tjetër të reperit Noizy.

E kemi parë gjithmonë në stilin Rap dhe sigurisht do të na dukej e pa mundur kalimi në një zhaner tjetër muzikor. Në videon e postuar nga Blerimi Noizy shfaqet duke kënduar këngën “Jalla shofer”.

Kjo video ka rezultuar të jetë tepër gazmore dhe është pëlqyer shumë nga fansat, por Noizy si një këngëtar i muzikës popullore, le të themi se ka shumë punë përpara.

jalla shofer jalla [email protected] @zinizin @altin_sulku ??? #tbt

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bashkëshortja e Sinan Hoxhës i futet biznesit, ja kush e zbulon lajmin (Foto)
E vetmja shqiptare me avion privat, zbulojeni kush është (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0076990127563477
array(1) { ["section"]=> string(87) "noizy-i-futet-muzikes-popullore-se-shpejti-mund-ta-shohim-edhe-neper-dasma-video-105580" }