Noizy i lidhur me modelen serbe? Ja e vërteta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:24 16-11-2016 Noizy i lidhur me modelen serbe? Ja e vërteta

Noizy me të dashur të re? Të paktën ky është lajmi që po qarkullon më së shumti në portale pasi reperi postoi një foto me bukuroshen serbe Jenna  Jenovich.

Ajo shfaqet krah Noizy-t shumë e afërt  dhe ky afrimitet mes tyre bëri që të hamendësohej për një ldihje. Por e vërteta është ndryshe, raporton InTv.

Reperi dhe bukuroshja i kanë shkrepur këto foto gjatë xhirimeve të klipit më të ri të tij, me titull “A të kujtohet”?

Kështu, ende pa shijuar tamam suksesin e “Midis Tirone”, Noizy ka nuhatur suksesin e radhës dhe këtë herë nuk bëhet fjalë për ndonjë lidhje dashurie

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027901172637939
array(1) { ["section"]=> string(50) "noizy-i-lidhur-me-modelen-serbe-ja-e-verteta-59721" }