Noizy-n e akuzojnë për ndërhyrje estetike, reperi: F*uck revista

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:45 11-12-2015 Noizy-n e akuzojnë për ndërhyrje estetike, reperi: F*uck revista

Prej kohësh në rrjetet sociale ka qarkulluar një foto ku pretendohej se shfaqej reperi i njohur shqiptar, Noizy, përpara dhe pas ndërhyrjes estetike në buzë.

Megjithatë, të gjithë e kuptuan se në foto nuk bëhej fjalë për të njejtin person, por për dy njerëz të ndryshëm. Por, gazetari/ja e një prej revistave në vend ka ‘rënë’ pre e mashtrimit dhe e ka shitur foton si të vërtetë, çka ka sjellë edhe këtë reagim të këngëtarit.

“Lum për gazetarë që kemi. Ky djali është fans dhe 1 qorr mund ta dalloj që s’jam unë. Fu*k Revista Story”, shkruan Noizy, ndërsa publikon edhe këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010339021682739
array(1) { ["section"]=> string(68) "noizy-n-e-akuzojne-per-nderhyrje-estetike-reperi-f-uck-revista-27532" }