Noizy ndryshon partner gjatë mbrëmjeve në party, ja me kë ka ndenjur zgjuar deri në orët e para të mëngjesit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:18 18-07-2016 Noizy ndryshon partner gjatë mbrëmjeve në party, ja me kë ka ndenjur zgjuar deri në orët e para të mëngjesit

Reperi, shumë i dashur nga fansat, ka festuar ndryshe mbrëmë. Jemi mësuar ta shohim Noizyn të rrethuar nga femrat, por ai ka qenë me miqtë e tij, me Medën dhe aktorin Blerim Destani.

Një mbrëmje të këndshme nën shoqërinë e miqve kanë kaluar vipat shqiptar. "Koha për festë"-shkruajnë miqtë.

noizu_me_nlerimin.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03217887878418
array(1) { ["section"]=> string(113) "noizy-ndryshon-partner-gjate-mbremjeve-ne-party-ja-me-ke-ka-ndenjur-zgjuar-deri-ne-oret-e-para-te-mengjesit-46925" }