Noizy pa pantallona në skenë, humor për publikun

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:51 04-10-2015 Noizy pa pantallona në skenë, humor për publikun

Pas zhanrit aksion në videoklipin “Gangsta love” tashmë i është futur komedisë. Reperi Noizy është shfaqur në serinë e parë të show-ut humoristik “Portokalli” në Top Channel. Në skeçin ku merrte pjesë këngëtari, nuk kanë munguar batutat që kanë shkaktuar hilaritet tek publiku.

Pa pantallona dhe vetëm me mbathje në skenë, Noizy ka treguar aftësitë e tij jo në këngë por tashmë në aktrim.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025941133499146
array(1) { ["section"]=> string(53) "noizy-pa-pantallona-ne-skene-humor-per-publikun-22331" }