Noizy publikon një tjetër këngë, kësaj here në bashkëpunim me Elgit Dodën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:42 02-07-2016 Noizy publikon një tjetër këngë, kësaj here në bashkëpunim me Elgit Dodën

Noizy ka publikuar një tjetër këngë për fansat. “Pa mu”, titullohet kënga e reperit që vjen në bashkëpunim Elgit Dodën.

Videoklipi është xhiruar në një prej plazheve të vendit dhe në të nuk mungojnë momentet komike. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032553911209106
array(1) { ["section"]=> string(78) "noizy-publikon-nje-tjeter-kenge-kesaj-here-ne-bashkepunim-me-elgit-doden-45339" }