Noizy sheh kukulla më shumë se ju, zbuloni kë serial vizatimor pëlqen (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:43 07-01-2018 Noizy sheh kukulla më shumë se ju, zbuloni kë serial vizatimor pëlqen (FOTO)

Reperin Noizy jemi mësur ta shohim gjithmonë në të njëjtin stil, ndërsa sot na ka shfaqur një anë tjetër të vetes.

Reperi pëlqen të shohë kukulla dhe seriali që i pëlqen më shumë është “Dragon Ball”. Noizy ka publikuar një video në instagram duke parë serialin vizatimor dhe shkruan: “Mos më shqetësoni”.

Epo mesa duket nuk jemi të vetmit që pëlqejmë të shohim seriale vizatimore edhe pse në moshë madhore. Newsbomb.al/

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021246910095215
array(1) { ["section"]=> string(80) "noizy-sheh-kukulla-me-shume-se-ju-zbuloni-ke-serial-vizatimor-pelqen-foto-105756" }