Noizy publikon këngën më të re në bashkëpunim me disa reperë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:48 08-08-2016

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re “Ilaçi jot”, e cila vjen në bashkëpunim me reperët Duda, Varrosi dhe Lil Koli, por këtë herë pa videoklip. Ndoshta videoklipin do e sjellin më vonë.

Sapo është hedhur kënga ka marrë me mijëra klikime në youtube.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032418012619019
array(1) { ["section"]=> string(65) "noizy-sjell-kengen-e-re-ne-bashkepunim-me-disa-repere-video-49154" }