Noizy sulmon hapur futbollistët shqiptarë: Lojtarë fasulesh

Publikuar tek: sport, më 16:52 19-11-2018 Noizy sulmon hapur futbollistët shqiptarë: Lojtarë fasulesh

Reperi i njohur Noizy ka komentuar ndeshjen, ku Kombëtarja u mposht me rezultatin e thellë 0:4 nga Skocia. 

Pas kësaj humbje, reperi ka sulmuar hapur lojtarët shqiptarë.

Noizy shprehet se skuadra e tijj e preferuar është Kosova, ndërsa lojtarët shiqptarë i quan lojtarë fasulesh.

"Kosova është skuadra ime e preferuar për momentin. Mezi po pres europianin dhe botërorin. Shqipërinë se mbaj mend kur ka fituar. Lojtar fasulesh", shkruan Noizy në Instastory.

noi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.089236974716187
array(1) { ["section"]=> string(65) "noizy-sulmon-hapur-futbollistet-shqiptare-lojtare-fasulesh-142092" }